GKT-SERWIS Sp. z o.o.
- Vermittlungs- und Beratungsagentur -
Haushaltshilfe Hauswirtschafterin Pflegehilfe aus Polen
Vermittlung von polnischen Haushaltshilfen zur 24 Stunden - Betreuung

Navigation mittels Accesskeys:

Zur Navigation Technische Informationen (Accesskey 1).
Zur Navigation Unternehmen (Accesskey 2).
Zur Navigation Service (Accesskey 3).
Zum Hauptinhalt (Accesskey 4).

Inne usługi

Sonda

Czy uważasz ofertę firmy GKT Serwis za atrakcyjną?
 

Kursy walut

Kurs wymiany 18.08.2017
EUR EUR  PLN PLN
1.00  4.28
Dzisiaj kurs jest wyższy niż wczoraj 265.966 %

Start

Arbeitlandia

baner arbeitlandia

SAO

GKT Serwis jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, sekcji Stowarzyszenia Agencji Opieki.

Logo SAO

Hauptinhalt


List intencyjny

PDFPDF DrukujDrukuj zarzad.jpgSzanowna Opiekunko, Szanowny Opiekunie,

przebijając się przez dżunglę ofert pracy w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech, zamieszczanych w Internecie, ciężko odpowiedzieć na pytanie „komu zaufać?”.

W tym krótkim liście chcielibyśmy pomóc Państwu w odpowiedzi na to pytanie.

Zakładając naszą firmę w 2005 roku  kierowaliśmy się zasadą uczciwości i poszanowania godności drugiego człowieka. Byliśmy pionierami na rynku, poszukującymi rozwiązań, legalizujących wyjazdy opiekunek i opiekunów do opieki w Niemczech. Ta dewiza przyświeca nam codziennie w prowadzeniu naszej działalności.


Jako właściciele  od samego początku pracujemy aktywnie w firmie. Do dnia dzisiejszego zrealizowaliśmy kilka tysięcy zleceń i znaleźliśmy wielu osobom pracę w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych na terenie Niemiec.

Wiemy dokładnie, komu zawdzięczamy nasz sukces:

tysiącom odważnych i przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn, którzy wyjeżdżają do pracy w opiece w Niemczech. Często  miesiącami pracują z dala od domu, od swoich rodzin, ze starszymi i chorymi osobami, komunikując się w obcym języku i odczuwając różnice kulturowe i tęsknotę za domem i swoją rodziną.

Przez lata działalności przez naszą firmę przewinęło się bardzo wiele osób: mniej lub bardziej kompetentnych, wykonujących  pracę w opiece w Niemczech rzetelnie lub też nie.

Poznaliśmy także wiele rodzin niemieckich. Wiele miłych, uczciwych i potrzebujących pomocy osób, a także  kilka mających zawyżone wymagania i starających się wziąć jak najwięcej, dając w zamian jak najmniej. Nie boimy się takim rodzinom wypowiedzieć współpracy. Pieniądze to nie wszystko!

Patrząc z perspektywy kilku lat, możemy dzisiaj otwarcie powiedzieć, że właśnie w trudnych sytuacjach poznaje się w pełni ludzi, z którymi się współpracuje. My poznaliśmy wiele wspaniałych, oddanych swojej pracy osób.

Niestety, niemiłe sytuacje nie ominęły i nas. Niedawno np. pani Melania, która współpracowała z nami zaledwie kilka tygodni, trafiła po ciężkim wylewie do szpitala w Niemczech. Szybko przeprowadziliśmy dla niej procedurę poświadczającą ubezpieczenie w ZUS, rodzina niemiecka odwiedzała ją w szpitalu, a pani Melania miała zorganizowaną opiekę,  rehabilitację, a także transport do Polski po wypisie ze szpitala. Koszty leczenia w  wysokości 24 tyś. EUR pokrył polski NFZ, dlatego, że pani Melania była w pełni przez nas ubezpieczona, pracując z naszą firmą jako opiekunka w Niemczech.

Proszę wyobrazić sobie podobną  sytuację w trakcie pracy „na czarno”…

Na szczęście takich ekstremalnych sytuacji było do dzisiaj niewiele, ale przynajmniej raz w tygodniu ktoś zachoruje w Niemczech i trzeba mu pomoc.

Nasz sukces to również ogromna zasługa pracowników organizujących bieżące wyjazdy opiekunek do Niemiec i obsługujących klienta. Nasza firma to zespól kilkunastu świetnie wyszkolonych, zaangażowanych osób, które starają się szybko i kompetentnie pomóc. Większość z nich pracuje z nami od początku budując dobre imię i renomę naszej firmy.

Szanowna Opiekunko, Szanowny Opiekunie,

praca w opiece w Niemczech nie jest łatwym kawałkiem chleba. Jeśli jednak pracujesz już dzisiaj jako opiekunka/opiekun w Niemczech i szukasz nowych zleceń lub stałej pracy właśnie w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych, skontaktuj się z nami (formularz kontaktowy) i postaw na rzetelną i doświadczoną firmę z sercem.  Zaufaj nam!

Właściciele i zarząd firmy  GKT Serwis

Michael Gomola
Grzegorz Kalla
Werner Tigges
Valid XHTML 1.0 TransitionalValid XHTML 1.0 Transitional! Valid CSS!Valid CSS! 508/WAISection 508 - WAI conformance icon W3C-WAILevel-AA conformance icon, W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0 Get Adobe ReaderAdobe Reader herunterladen Get Adobe Flash PlayerAdobe Flash Player herunterladen do g�ry (Accesskey 0)do g�ry