GKT-SERWIS Sp. z o.o.
- Vermittlungs- und Beratungsagentur -
Haushaltshilfe Hauswirtschafterin Pflegehilfe aus Polen
Vermittlung von polnischen Haushaltshilfen zur 24 Stunden - Betreuung

Navigation mittels Accesskeys:

Zur Navigation Technische Informationen (Accesskey 1).
Zur Navigation Unternehmen (Accesskey 2).
Zur Navigation Service (Accesskey 3).
Zum Hauptinhalt (Accesskey 4).

Inne usługi

Kursy walut

Kwota:Wróć

Start Icon ArrowD Umowa zlecenie

Arbeitlandia

baner arbeitlandia

SAO

GKT Serwis jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, sekcji Stowarzyszenia Agencji Opieki.

Logo SAO

Hauptinhalt


Dlaczego warto pracować z GKT Serwis?

PDFPDF DrukujDrukuj
Czym wyróżnia się nasza oferta pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech?

BEZPIECZEŃSTWO:

Dbamy o naszych opiekunów i ich bezpieczeństwo – wszystkie opiekunki osób starszych są objęte potrójną ochroną ubezpieczeniową. Oprócz standardowego ubezpieczenia od kosztów leczenia, wszystkie osoby wyjeżdżające do pracy w Niemczech są ubezpieczone od kosztów leczenia, których nie pokrywałby NFZ (np. obowiązkowa w Niemczech kwartalna opłata za wizytę u lekarza w wysokości 10 EUR lub dopłata za pobyt w szpitalu) oraz od odpowiedzialności cywilnej.

Ponadto przygotowaliśmy dla każdej opiekunki grupowe ubezpieczenie ochronne, które ma na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa ubezpieczonej i jej rodzinie poprzez wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Obejmuje ono kilka ryzyk związanych ze zdrowiem i z życiem, które mogą się przydarzyć zarówno w trakcie pracy opiekunki osób starszych w Niemczech, jak i w trakcie pobytu w Polsce, m.in. zgonu ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku, zawału itp. lub uszczerbku na zdrowiu.

DOBÓR OFERTY PRACY NA ZLECENIE W NIEMCZECH:

Dzięki dużemu wyborowi ofert pracy w Niemczech możemy zaproponować Tobie taką, która najbardziej odpowiada Twojemu profilowi i doświadczeniu w opiece nad osobami starszymi. Każda nowa oferta to dla Ciebie szansa na rozwój i pogłębianie umiejętności z zakresu opieki. Jadąc z nami do pracy w Niemczech, jako zleceniobiorca, masz jasny obraz czynności, które będziesz wykonywać. Nie wymagamy od opiekunek prac, które są zastrzeżone prawnie jedynie dla służb medycznych (jak np. zmiany opatrunków, robienie zastrzyków, zakładanie cewników).

PARTNERZY:

Od lat współpracujemy z renomowanymi instytucjami, które w Niemczech zajmują się kompleksową obsługą osób starszych. Od niemieckich służb medycznych (Pflegedienst) organizacji jak Caritas, Diakonie czy Niemiecki Czerwony Krzyż otrzymasz wsparcie w opiece nad osobą starszą. Nasi partnerzy doceniają wkład, jaki wnoszą opiekunki w opiekę nad podopiecznymi i chętnie służą radą i wiedzą fachową w trakcie pobytu w Niemczech.

ROZWÓJ:

Doceniamy Twój wkład w pozyskiwanie nowych umiejętności i podnoszenie kompetencji zawodowych. Możemy zaoferować Tobie dofinansowanie do kursów dla opiekunek osób starszych, kursów języka niemieckiego pod kątem opieki w Niemczech, a także zaoferować udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

Przed wyjazdem zapewnimy Tobie szkolenie z zakresu BHP w opiece nad osobami starszymi. Poznasz techniki transferu oszczędzające kręgosłup, które ułatwią ci opiekę.

Znajomość języków obcych jest coraz ważniejsza w pracy opiekunki osób starszych, zwłaszcza jeśli chce się starać o oferty pracy w Niemczech. Widząc Twoje postępy w nauce języka niemieckiego, zakwalifikujemy Ciebie do wyższej grupy językowej, a tym samym twoje szanse na lepsze, lepiej płatne zlecenia wzrosną.

PRZEJRZYSTY SYSTEM WYNAGRADZANIA DLA OPIEKUNEK:

Chcemy zainwestować w Ciebie i współpracować z Tobą jak najdłużej. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i motywacji przy świadczenia usług w opiece osób starszych w Niemczech na najwyższym poziomie. Chcemy zaoferować Tobie jasny system wynagrodzeń, zależny od Twoich kompetencji i motywacji jako opiekunka. Wynagrodzenia naszych zleceniobiorców, pracujących w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech są konkurencyjne na rynku! Możesz stać się częścią renomowanej marki w Polsce i za granicą. Dołącz do nas już dziś!

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH TO ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ – TO MOŻE BYĆ TWOJA PRZYSZŁOŚĆ!Czytaj

Co oferujemy?

PDFPDF DrukujDrukuj Jakie podstawowe warunki współpracy oferujemy opiekunom osób starszych wyjeżdżającym do pracy w opiece do Niemiec?

  
  • atrakcyjne  miejsca  pracy w Niemczech
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • pełne ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW, i od odpowiedzialności cywilnej, tak bardzo przydatne w pracy w opiece
  • wsparcie merytoryczne oraz językowe dla pracujących opiekunek
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w kursach językowych i szkoleniach dla opiekunów osób starszych
  • pokrycie kosztów dojazdu na miejsce pracy – wykonywania zlecenia w NiemczechOgólne warunki współpracy

PDFPDF DrukujDrukuj

Nabór opiekunów osób starszych w Niemczech prowadzimy stale. Mogą się do nas zgłaszać osoby, które już pracowały w Niemczech lub w Polsce w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych, oraz osoby, które nie mają jeszcze praktycznego doświadczenia w tym zakresie, ale nabyli praktyki w opiece nad starszymi członkami własnej rodziny. Mile widziane są także zgłoszenia od absolwentów kursów opieki nad osobami starszymi.

CHCĘ PRACOWAĆ JAKO OPIEKUN W NIEMCZECH:

Aby dobrze wykonywać pracę opiekuna, trzeba więc posiadać niezbędne doświadczenie praktyczne lub przygotowanie zawodowe. Osoby, które nie mają doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, ale znają język niemiecki i mają predyspozycje do pracy w opiece prosimy o kontakt – doradzimy, jak przyuczyć się do zawodu.

Zrób test predyspozycji i przekonaj się, czy możesz zostać opiekunką osób starszych!

JAK WYGLĄDA OPIEKA NAD OSOBĄ STARSZĄ:

Podopieczni to osoby starsze i/lub niepełnosprawne, które nie są w stanie samodzielnie funkcjonować. Opieka polega na dbaniu o higienę oraz żywienie podopiecznego. Opiekunka dotrzymuje mu również towarzystwa i zajmuje się domem. Opieka ma miejsce w domu prywatnym w Niemczech.

KRYTERIA JĘZYKOWE:

Aby zapewnić wysoki poziom usług, nasza firma zleca pracę wyłącznie osobom znającym  język niemiecki, ponieważ opieka wykonywana jest w Niemczech, a pracując jako opiekunka w Niemczech musimy zrozumieć potrzeby osoby wymagającej opieki oraz potrafić wyrazić własne potrzeby.

Opiekunki i opiekunów osób starszych nie znających języka, zachęcamy jednak do nauki! Niemcy będą potrzebowali w opiece nad seniorami pomocy pracowników z innych krajów jeszcze przez wiele lat!
 

 
 

Valid XHTML 1.0 TransitionalValid XHTML 1.0 Transitional! Valid CSS!Valid CSS! 508/WAISection 508 - WAI conformance icon W3C-WAILevel-AA conformance icon, W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0 Get Adobe ReaderAdobe Reader herunterladen Get Adobe Flash PlayerAdobe Flash Player herunterladen do g�ry (Accesskey 0)do g�ry