GKT-SERWIS Sp. z o.o.
- Vermittlungs- und Beratungsagentur -
Haushaltshilfe Hauswirtschafterin Pflegehilfe aus Polen
Vermittlung von polnischen Haushaltshilfen zur 24 Stunden - Betreuung

Navigation mittels Accesskeys:

Zur Navigation Technische Informationen (Accesskey 1).
Zur Navigation Unternehmen (Accesskey 2).
Zur Navigation Service (Accesskey 3).
Zum Hauptinhalt (Accesskey 4).

Inne usługi

Kursy walut

Kurs wymiany 18.08.2017
EUR EUR  PLN PLN
1.00  4.28
Dzisiaj kurs jest wyższy niż wczoraj 265.966 %

Start Icon ArrowD Działalność gospodarcza

Arbeitlandia

baner arbeitlandia

SAO

GKT Serwis jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, sekcji Stowarzyszenia Agencji Opieki.

Logo SAO

Hauptinhalt


Warunki

Jakie warunki musi spełniać firma, chcąca skorzystać z naszych usług pośrednictwa w opiece nad osobami starszymi?

Od podmiotów chcących realizować usługi opieki nad osobami starszymi w Niemczech oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym oraz stosownego doświadczenia w opiece (zdobytego jako opiekun osób starszych w Polsce lub w Niemczech). Mile widziane są także zgłoszenia od osób, które postanowiły zmienić profil działalności, przekwalifikować się na opiekuna i ukończyły kurs opieki nad osobami starszymi.

JAK WYGLĄDA OPIEKA NAD OSOBĄ STARSZĄ:

Podopieczni to osoby starsze i/lub niepełnosprawne, które nie są w stanie samodzielnie funkcjonować. Opieka polega na dbaniu o higienę oraz żywienie podopiecznego. Opiekunka dotrzymuje mu również towarzystwa i zajmuje się domem. Opieka ma miejsce w domu prywatnym w Niemczech.

KRYTERIA JĘZYKOWE:

Aby zapewnić wysoki poziom usług, nasza firma przyjmuje zgłoszenia od podmiotów, które mogą zapewnić obsługę językową na poziomie minimum komunikatywnym. W trakcie pracy opiekunki w Niemczech musimy zrozumieć potrzeby osoby wymagającej opieki oraz potrafić wyrazić własne potrzeby.
 
 

Pośrednictwo

Jakie warunki współpracy oferujemy firmom, zainteresowanym pozyskaniem zlecenia w Niemczech w opiece?

Dla osób posiadających własną działalność gospodarczą w Polsce lub w Niemczech prowadzimy pośrednictwo pracy w zakresie pozyskiwania zleceń na wykonanie usług opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Możemy zaoferować:

  • zlecenia na podwykonawstwo: GKT Serwis podzleca firmie opiekuńczej wykonanie usługi opieki nad osobą starszą u rodziny niemieckiej. Na podstawie wystawionych faktur bądź rachunków rozliczamy się z podwykonawcą w EUR lub w PLN.
  • zlecenia bezpośrednie: GKT Serwis pośredniczy przy zawarciu kontraktu dla opiekunki osób starszych bezpośrednio z rodziną niemiecką. Opłatę za pośrednictwo pobieramy wyłącznie od klienta, a firma opiekuńcza rozlicza wykonane przez siebie usługi bezpośrednio ze zleceniodawcą.

Podmioty gospodarcze chcące nawiązać z nami współpracę w zakresie opieki w Niemczech są zobowiązane do przedłożenia następujących dokumentów: wpis do ewidencji działalności gospodarczej, zaświadczenie o nadaniu numeru podatkowego, potwierdzenia zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego i OC.


 
 

Dlaczego warto

Czym wyróżnia się nasza oferta pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech?

BEZPIECZEŃSTWO:

Zapewniamy pomoc w obsłudze działalności gospodarczej za granicą (jak wybór odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego lub OC, doradcy podatkowego, udostępniamy wzory dokumentów). Każdy zleceniobiorca ma do dyspozycji zespół naszych pracowników, którzy pomogą w sprawach językowych lub formalnych.

DOBÓR OFERTY PRACY W NIEMCZECH:

Dzięki dużemu wyborowi ofert pracy w Niemczech możemy zaproponować podmiotom taką, która najbardziej odpowiada ich profilowi i doświadczeniu w opiece nad osobami starszymi. Każde nowe zlecenie to szansa na rozwój i pogłębianie umiejętności z zakresu opieki. Jadąc z nami do pracy w Niemczech zleceniobiorcy mają jasny obraz czynności, które będzie trzeba wykonywać. Nie wymagamy od opiekunek prac, które są zastrzeżone prawnie jedynie dla służb medycznych (jak np. zmiany opatrunków, robienie zastrzyków, zakładanie cewników).  Oferty są sprawdzone, a ewentualne zmiany w warunkach są aktualizowane na bieżąco.

PARTNERZY:

Od lat współpracujemy z renomowanymi instytucjami, które w Niemczech zajmują się kompleksową obsługą osób starszych. Od niemieckich służb medycznych (Pflegedienst) organizacji jak Caritas, Diakonie czy Niemiecki Czerwony Krzyż otrzymasz wsparcie w opiece nad osobą starszą. Nasi partnerzy doceniają wkład, jaki wnoszą opiekunki w opiekę nad podopiecznymi i chętnie służą radą i wiedzą fachową w trakcie pobytu w Niemczech.

ROZWÓJ:

Zależy nam na jak najdłuższej współpracy ze stałymi partnerami. Doceniamy wkład przedsiębiorców w pozyskiwanie nowych umiejętności i podnoszenie kompetencji zawodowych. Podmiotom, które uzyskają dobre referencje od klientów zapewniamy ciągłość zleceń.

Znajomość języków obcych jest coraz ważniejsza w pracy opiekunki osób starszych, zwłaszcza jeśli chce się starać o oferty pracy w Niemczech. Widząc postępy w nauce języka niemieckiego oraz na podstawie informacji od zleceniodawców, możemy zakwalifikować zleceniobiorcę do wyższej grupy językowej, a tym samym jego szanse na lepiej opłacane zlecenia wzrosną.

OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI TO DZIAŁALNOŚĆ Z PRZYSZŁOŚCIĄ – TO MOŻE BYĆ TWOJA PRZYSZŁOŚĆ!


Czytaj
 
 

Valid XHTML 1.0 TransitionalValid XHTML 1.0 Transitional! Valid CSS!Valid CSS! 508/WAISection 508 - WAI conformance icon W3C-WAILevel-AA conformance icon, W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0 Get Adobe ReaderAdobe Reader herunterladen Get Adobe Flash PlayerAdobe Flash Player herunterladen do g�ry (Accesskey 0)do g�ry