GKT-SERWIS Sp. z o.o.
- Vermittlungs- und Beratungsagentur -
Haushaltshilfe Hauswirtschafterin Pflegehilfe aus Polen
Vermittlung von polnischen Haushaltshilfen zur 24 Stunden - Betreuung

Navigation mittels Accesskeys:

Zur Navigation Technische Informationen (Accesskey 1).
Zur Navigation Unternehmen (Accesskey 2).
Zur Navigation Service (Accesskey 3).
Zum Hauptinhalt (Accesskey 4).

Inne usługi

Kursy walut

Połączenie z serwisem ecb.int nieudane

Start Icon ArrowD Ciekawostki Icon ArrowD Wielka pielgrzymka seniorów do Rzymu

Arbeitlandia

baner arbeitlandia

SAO

GKT Serwis jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, sekcji Stowarzyszenia Agencji Opieki.

Logo SAO

Hauptinhalt


Wielka pielgrzymka seniorów do Rzymu

PDFPDF DrukujDrukuj Seniorenland-Papststr.jpg

 500 osób, seniorów i osób niepełnosprawnych, uda się z firmą Seniorenland oraz Stowarzyszeniem DUNITAL e.V. w listopadzie 2009 do Rzymu. 10 wybranych uczestników spotka się osobiście z Ojcem Świętym.  

Seniorenland wraz ze stowarzyszeniem Dunital umożliwia 500 seniorom zorganizowany wyjazd do Rzymu z udziałem w audiencji generalnej u Ojca Świętego. Seniorenland jest jednym z czołowych przedsiębiorstw zajmujących się wysyłkową sprzedażą artykułów sanitarnych. Stowarzyszenie Dunital specjalizuje się w organizacji udziału w pielgrzymkach na całym świecie dla osób pełno- i niepełnosprawnych.

Kompleksowo zorganizowana podróż samolotem lub autokarem odbywa się pod okiem opiekuna. 6-dniowa podróż autokarem (od 8. do 13. listopada 2009) rusza z Kolonii, Monachium i Stuttgartu, możliwe są również inne punkty startowe dla większych grup. Wycieczka samolotem trwa w sumie 4 dni (od 9. do 12. listopada 2009): wylot z lotniska we Frankfurcie, Monachium lub Düsseldorfie, lot bezpośredni do wiecznego miasta.

Koszt podróży samolotem wynosi 635 EUR, a autokarem 610 EUR. Punktem kulminacyjnym jest audiencja generalna u Ojca Świętego na Placu św. Piotra. 10 wylosowanych osób zostanie dopuszczonych osobiście do papieża, aby doświadczyć jego błogosławieństwa.

 Seniorenland-Rom2str.jpg

W dniu audiencji generalnej, w środę 11. listopada 2009 po południu, przewidziana jest wizyta małych grup na grobie papieża Jan Pawła II w Bazylice św. Piotra. Opiekunowie Państwa grupy upewnią się dzień wcześniej, kto jest zainteresowany realizacją tego punktu programu.

 Poza tym odbędzie się msza dla pielgrzymów w Bazylice św. Piotra oraz jedyne w swoim rodzaju wydarzenie towarzyskie - wspólna wieczerza z jedzeniem, winem i muzyką!

 - W trakcie naszej pielgrzymki wyruszamy w drogę, aby doświadczyć Boga, naszych bliźnich, a także samych siebie w nowym wymiarze. Pozostawiamy za sobą codzienność i znajome otoczenie, aby zagościć ciałem i duchem w nieznanym miejscu i odkryć to, co dotąd nieznane – mówią dyrektor Seniorenland, Dominik Birgelen i przewodniczący DUNITAL, Marco Thoma.  – Pielgrzymce towarzyszyć będą lekarze i pielęgniarze, aby wszyscy uczestnicy mogli pewnie i bezstresowo udać się do najpiękniejszych zabytków Rzymu, takich jak Hiszpańskie Schody, Panteon czy do niepowtarzalnych kościołów jak Bazylika Św. Piotra czy Bazylika Santa Maria Maggiore.  Podróż jest również idealną okazją do poznania sympatycznych ludzi o podobnych zapatrywaniach.

Seniorenland-Rom1str.jpg


Program ramowy
Podróż autokarem
(08-13.listopada 2009)

Niedziela, 08.11.2009 Odjazd
Przejazd do pensjonatu na nocleg (Szwajcaria, pół. Włochy)
Poniedziałek, 09.11.2009 Przyjazd do Rzymu
Przejazd do Rzymu
Wtorek, 10.11.2009 Historyczne centrum
Odkryj najważniejsze zabytki w historycznym centrum miasta:
Hiszpańskie schody, Panteon, fontanna di Trevi, Piazza Navona
Środa, 11.11.2009 Audiencja generalna
Udział w audiencji generalnej (o ile Ojciec Święty jest obecny)
Zwiedzanie Bazyliki św. Piotra
Czwartek, 12.11.2009 Wyjazd z Rzymu
Msza pożegnalna. Odjazd do pensjonatu na nocleg
Piątek, 13.11.2009 Podróż powrotna
Koniec podróży

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Cena za osobę w pokoju 2-osobowym 610 EUR (dopłata za jedynkę 90 EUR) zawiera:
- przejazd autokarem
- 5 x nocleg
- 4 x włoskie śniadanie i obiadokolacja
- 1 x włoski wieczór
- 3 x półdniowe zwiedzanie miasta

Program ramowy
Lot samolotem 9.-12. listopada 2009


Poniedziałek, 09.11.2009 Przyjazd do Rzymu
Spotkanie z grupą i opiekunem. Wspólna odprawa lotniskowa i lot do Rzymu.
Wtorek, 10.11.2009 Historyczne centrum
Odkryj najważniejsze zabytki w historycznym centrum miasta:
Hiszpańskie schody, Panteon, fontanna di Trevi, Piazza Navona
Środa, 11.11.2009 Audiencja generalna
Udział w audiencji generalnej (o ile Ojciec Święty jest dostępny)
Zwiedzanie Bazyliki św. Piotra
Czwartek, 12.11.2009 Podróż powrotna
Wspólna msza i w zależności od godziny odlotu zwiedzanie Santa Maria Maggiore i Bazyliki świętych Janów na Lateranie. Lot powrotny.

Cena za osobę w pokoju 2-osobowym 635 EUR (dopłata za jedynkę 85 EUR) zawiera:
- przelot samolotem rejsowym Lufthansa z wymienionych lotnisk
- podatki i opłaty lotniskowe w wysokości 97 EUR za osobę
- 3 x nocleg
- 4 x włoskie śniadanie i obiadokolacja
- 1 x włoski wieczór
- Transfer z lotniska w Rzymie 
- Transfery zawsze rano i wieczorem
- 3 x półdniowe zwiedzanie miasta

Wszelkie informacje, a także rezerwacja dostępne są na www.seniorenland.com oraz www.dunital.eu. Podróż w rozumieniu prawa handlowego jest organizowana przez operatora wycieczek Arche Noah Reisen.

Kontakt
GKT-SERWIS Sp.zo.o. Sp.k.
Ul. Jugosłowiańska 3
60-301 Poznań
Telefon kontaktowy Poznań: 0-61 662 10 81


Info

Seniorenland jest jednym z czołowych przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą wysyłkową artykułów sanitarnych i dla seniorów. W sklepie internetowym http://www.seniorenland.com znajdą Państwo szeroki asortyment markowych wyrobów dla zdrowia i dobrego samopoczucia w przystępnych cenach, a także uzyskają online poradę. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO, a jego strona internetowa była wielokrotnie wyróżniana. Seniorenland stawia sobie za cel nie tylko sprzedaż produktów, lecz także wspieranie wymiany seniorów z nimi i dla nich.


DUNITAL  jest organizacją użyteczności publicznej z siedzibą w Bonn, działającą od 2006. Zgodnie z założeniami statutowymi wspiera również cele  U.N.I.T.A.L.S.I., największej organizacji dobroczynnej we Włoszech, mających ponad 300.000 członków. U.N.I.T.A.L.S.I. powstało w Watykanie ponad 100 lat temu (1903).
DUNITAL realizuje inicjatywy, projekty i przedsięwzięcia przeciw  wszelkim rodzajom dyskryminacji  w życiu codziennym osób potrzebujących pomocy, chorych i niepełnosprawnych. UNITALSI und DUNITAL realizują projekty o szczególnym znaczeniu duchowym i społecznym. Przejmują odpowiedzialność za potrzebujących również poza sferą kościelną, tworząc np. grupy usamodzielniające dla osób niepełnosprawnych („Case Famiglia”).
Valid XHTML 1.0 TransitionalValid XHTML 1.0 Transitional! Valid CSS!Valid CSS! 508/WAISection 508 - WAI conformance icon W3C-WAILevel-AA conformance icon, W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0 Get Adobe ReaderAdobe Reader herunterladen Get Adobe Flash PlayerAdobe Flash Player herunterladen do g�ry (Accesskey 0)do g�ry