GKT-SERWIS Sp. z o.o.
- Vermittlungs- und Beratungsagentur -
Haushaltshilfe Hauswirtschafterin Pflegehilfe aus Polen
Vermittlung von polnischen Haushaltshilfen zur 24 Stunden - Betreuung

Navigation mittels Accesskeys:

Zur Navigation Technische Informationen (Accesskey 1).
Zur Navigation Unternehmen (Accesskey 2).
Zur Navigation Service (Accesskey 3).
Zum Hauptinhalt (Accesskey 4).

Inne usługi

Kursy walut

Kurs wymiany 18.08.2017
EUR EUR  PLN PLN
1.00  4.28
Dzisiaj kurs jest wyższy niż wczoraj 265.966 %

Start Icon ArrowD Ciekawostki

Arbeitlandia

baner arbeitlandia

SAO

GKT Serwis jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, sekcji Stowarzyszenia Agencji Opieki.

Logo SAO

Hauptinhalt


Ciekawostki

Manifest opiekuńczy

Kto starszych ludzi postrzega jedynie jako obciążenie finansowe, nie okazuje im szacunku! Zdjecie_Manigest.jpg


Dzięki Twojemu wirtualnemu wsparciu możesz udowodnić publicznie, że popierasz wprowadzenie w czyn postulatów manifestu. Tym samym  zachęcasz innych ludzi oraz instytucje, aby aktywnie zajęły się tematem nieuwłaczającej godności pomocy i opieki nad osobami starszymi i wymagającymi opieki.

  MANIFEST.pdf MANIFEST.pdf (261.52 KB 28.10.2010 10:58)

Wejdź na stronę WETI i podpisz się pod petycją. Wszystkie dane są traktowane jako poufne. Liczy się każdy głos!

 
 

Dzień Ortopedyczny na Rynku w Chodzieży

"Guzik Życia " - wsparcie opieki dla osób z endoprotezą


28 sierpnia 2010  w Chodzieży odbyła się impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Bioderko pod nazwą Dzień Ortopedyczny. Można było wykonać badania na osteoporozę, zasięgnąć informacji na tematy nurtujące osoby niepełnosprawne, poznać zasady usuwania barier technicznych i dofinansowań z PFRONu. Zaprezentowano nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, m.in. firmy Otto Bock.

Guzik6.jpg
Na zaproszenie Prezes Stowarzyszenia Bioderko, Pani Honoraty Pilarczyk, przez cały czas trwania festynu prezentowano również usługę Guzik Życia. Chodzieżan interesowały takie sprawy jak zasięg urządzenia, zasady działania, technologia, praktyczne zastosowania przy istniejącej już niepełnosprawności, jak i rola w zapobieganiu skutkom nieszczęśliwych wypadków w domach.

Bardzo miłym akcentem było zainteresowanie, jakie okazał zagadnieniu teleopieki senator Mieczysław Augustyn. Senator wrócił właśnie z pobytu służbowego z Hiszpanii, gdzie miał okazję zapoznać się z podobnymi rozwiązaniami i był mile zaskoczony, że na małym ryneczku w przyjaznej Chodzieży znalazł profesjonalne urządzenia teleopieki.

Guzik1.jpg
Podczas festynu wystąpił  Marek Siwek, wokalista związany w przeszłości m. in. z zespołem Lombard, poruszający się obecnie na wózku oraz chodzieski chór męski pod dyrekcją Jana Margowskiego. Zaprezentowali się także posiadacze motocykli Harley-Davidson, w licznej, ponad 50-osobowej grupie. Guzik2.jpg


Imprezie patronowały władze miasta i powiatu chodzieskiego, Chodzieski Dom Kultury oraz Chodzieski Klub Gospodarczy.

 

STOWARZYSZENIE OSÓB PO ENDOPROTEZOPLASTYCE BIODRA "BIODERKO" jest zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr. 302009, można ich wspierać wpłatami na  konto BS Chodzież nr. 70 8945 0002 0025 3073 2000 0010. Adres Stowarzyszenia: 64-800 Chodzież, ul. Paderewskiego 2.


 
 

Legalne zatrudnienie

DLACZEGO OPŁACA SIĘ LEGALNIE PRACOWAĆ ZA GRANICĄ?

Dla wielu praca za granicą, z dala od domu, to często konieczność. Mimo ograniczeń zatrudnienia na rynku niemieckim, obecnie w Niemczech pracuje ok. 450 tys. Polaków, nieznane są szacunki dotyczące zatrudnienia na czarno. Legalna praca oznacza nie tylko życie w zgodzie z literą prawa, to także pakiet zabezpieczeń socjalnych, które przysługują pracownikom, a co za tym idzie, trochę więcej poczucia bezpieczeństwa, nawet jeśli w danej chwili zarobek na rękę wydaje się mniej korzystny niż przy pracy na czarno. Czytaj
 
 

Statystyczny opiekun zatrudniony w GKT Serwis

info_znak.jpgw 97 przypadkach na 100 jest kobietą

38% pracowników mówi dobrze po niemiecku

(reszta zna ten język w stopniu komunikatywnym)

48% ma prawo jazdy

niestety aż 22% pali papierosy. 

 
 

Valid XHTML 1.0 TransitionalValid XHTML 1.0 Transitional! Valid CSS!Valid CSS! 508/WAISection 508 - WAI conformance icon W3C-WAILevel-AA conformance icon, W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0 Get Adobe ReaderAdobe Reader herunterladen Get Adobe Flash PlayerAdobe Flash Player herunterladen do g�ry (Accesskey 0)do g�ry